Preview Mode Links will not work in preview mode

Restart. Roonemaa ja Kotka | Geenius.ee

Jan 28, 2020

Täna on Restardi stuudios Lauri Ilison, kes teeb tehisintellekti tarkusel põhinevat idufirmat Feelingstream, aga osaleb ka TalTechi AI-labori tegemistes.

Muuhulgas tuleb juttu igale inimesele mõeldud tasuta veebikursusest Elements of AI, mis võiks olla meile kõigile esimeseks sammuks tehisintellekti mõistmise...


Jan 21, 2020

Restardis on külas Eesti idufirma Myspotit, mis tegeleb koosolekuruumide vahendamisega juhuks, kui sa tahad oma koosoleku teha kontorist väljas.

Aga see pole veel kõik, nende pikem eesmärk on praegu ebaefektiivselt toimivad koosoleku paremaks ja efektiivsemaks teha.

Stuudios on Myspotiti kaasasutajad Hardi Kinnas ja...


Jan 13, 2020

Restardi stuudios on idufirma Skyselct, mis tegeleb üle maailma lennukiosade vahendamisega suurtele lennufirmadele ning sai arenemiseks hiljuti investoritelt 10 miljonit dollarit, mis Eesti startupi jaoks on väga korralik summa.

Saatejuhid Henrik Roonemaa ja Taavi Kotka.


Jan 6, 2020

Restardi uus hooaeg algab innovatsiooniga. Me töötasime välja formaati "üks saade, kolm firmat" ehk me hakkame loodetavasti iga kuu tegema ühte saadet, kus tutvustame kolme uut Eesti idufirmat või räägime juba praeguste firmade käekäigust.

Täna on esimene selline saade ning need kolm firmat on Flokk, Guava HR...