Preview Mode Links will not work in preview mode

Restart. Roonemaa ja Kotka | Geenius.ee

Dec 28, 2022

Aasta oodatuim Restardi saade on siin. Täna selguvad Eesti investorite arvates aasta parimad ning kehvemas seisus olevad idufirmad.

Iga aasta detsembris korraldame investorite seas küsitluse, kus nad toovad välja enda arvates paljulubavamad ja ka kehvemad idufirmad, samuti Eesti kõige parema idufirmajuhi.

Tänavu on...


Dec 21, 2022

Restardi selle aasta viimase tavapärase saate külaline on Bolti kaasasutaja ning juht Markus Villig, kes annab põhjaliku ülevaate sellest, kui kaugele Bolt jõudnud on ja kuhu veel minna on.

Räägime sellest, kui suur ettevõte Bolt maailma mõttes on, kuidas intresside tõus, langus börsidel ja...


Dec 14, 2022

Kui esialgne toode on turule toodud, kliendid saadud ja korralik raha kaasatud, on vaja hakata ehitama ja skaleerima. Täna räägime Restardis, kuidas selles faasis otsuseid teha ja eristada, mis on oluline ja mis mitte.

Endiste Wise'i tipptöötajate tehtud Lightyear plaanib teha väärtpaberite ostmisega sama, mida...


Dec 7, 2022

Kui su ettevõtte kõige tähtsam ressurss on su head töötajad, siis on ju selge, et neil peab olema su juures hea töötada. Restardi tänane külaline tegeleb töötajate rahulolu uurimisega uudsel ja kõiki vähe segaval moel.

Tänases saates on külas idufirma Moticheck tegevjuht ja kaasasutaja Martin Rajasalu,...


Nov 30, 2022

Uus Eesti idufirma Blurbay tuleb vastu kõigile sisuloojatele, kes on soovinud oma toodangu eest publikult raha küsida, sest selle jaoks pole nende arvates seni head teenust olnud.

Blurbay keskkonda saab üles laadida nii pilte kui videosisu, Blurbay paneb selle ette maksumüüri ning tekitab...