Preview Mode Links will not work in preview mode

Restart. Roonemaa ja Kotka | Geenius.ee

Jun 14, 2023

Eesti on oma väikesest rahvaarvust hoolimata andnud maailmale palju ükssarvikuid. Tänases Restardis küsime, mida ja kuidas me lastele õpetama peaksime, et Eesti ka tulevikus maailmas liidrite seas oleks.

Meie tänase saate aluseks on hiljuti valminud uuring "Tuleviku tegija teekond: kas homsed oskused...


Jun 7, 2023

Metaversum, 3D-kaksikud ja füüsilise maailma digitaliseerimine on kõik märksõnad, mis on viimaste aastate jooksul olnud rohkem või vähem haibitud. Täna räägime Restardis Eesti idufirmaga, mis nende teemadega tegeleb.

Külas on Avar One'i asutaja Madis Kirsman.

Saatejuhid on Henrik Roonemaa ja Taavi...


May 31, 2023

Tänases Restardis räägime müügist suurtele konservatiivsetele klientidele nagu seda on maailma suurimad pangad. Finantsidu Salv jagab oma kogemusi, kuidas sellistele klientidele läheneda ja oma toodet müüa.

Külas on Salvi kaasasutaja Taavi Tamkivi ja äsja palgatud Chief Growth Officer Lauri Haav, kes enne...


May 24, 2023

Ragnar Sass on Eesti idufirmade maailmas üks olulisi inimesi, kes pole veel Restardi saates käinud. Täna parandame selle vea ja räägime Ragnari uuest startupist, aga ka paljust muust.

Rangari idufirma Salto X tegeleb töötajatele optsioonide andmise ja nende haldamise lihtsustamisega ning avab varsti oma teenuse...


May 17, 2023

Praeguseks on välja tulnud mitu erinevat AI-otsingumootorit ja paljud kasutavad neid juba oma igapäevatöös. Räägime täna Restardis sellest, kuidas kontrollida, mida robot sinu kohta teab ja kuidas seda infot optimeerida.

Külas on Silver Keskküla, kes on püsti pannud kaks AI-juturobotite alast tööriista või...