Preview Mode Links will not work in preview mode

Restart. Roonemaa ja Kotka | Geenius Raadio

Jun 17, 2019

Restardis on külas Telia Eesti juhatuse liige Holger Haljand, kellega räägime pikemalt sellest, miks telkod, nende hulgas ka Telia, on hakanud oma teleseriaale tegema.

Mida nad sellest ootavad? Kas nad tahavad ise telekanaliteks saada? Kas traditsioonilised kanalid nagu TV3 ja Kanal 2 peaks mures olema? Kuidas...


Jun 10, 2019

Restardi stuudios on idufirma Lingvist kaasasutaja ja tegevjuht Ott Jalakas, kes meenutab lõbusaid lugusid sellest, kuidas firmat tehti, kuidas jaapanlased investoriks saadi ning räägib, kuidas Lingvist plaanib keeleõppeäpist areneda kõigi asjade õppimise äpiks.

Saatejuhid Henrik Roonemaa uudisteportaalist...


Jun 4, 2019

Restardi stuudios on idufirma Funderbeam kaasasutaja Kaidi Ruusalepp, kellega räägime Funderbeami tänasest seisust.

Kaidi on nüüd viimasel ajal elanud ja firmat arendanud Singapurist, kui palju see on asjale kaasa aidanud? Millised on järgmised plaanid ja millest on tulnud loobuda?

Saatejuhid Henrik Roonemaa


May 27, 2019

Restardi stuudios on kaks kogemustega turundajat: Karola Karlson Boltist ning Annika Ljaš, kes on töötanud näiteks Planet OS-is ning WePoweris.

Kas eestlastel on oskusi ja kogemusi idufirmade ükssarvikuks turundamisel? Millised on saatekülaliste nipid ja nõuanded oma firma turundamiseks? Milliseid vigu idufirmad...


May 20, 2019

Kui Eestis enam arendajaid palgata pole, siis peab minema neid teistest riikidest otsima. Üks võimalus on leida siinkandi suurematest riikidest nagu Poolast, Valgevenest või Ukrainast leida firmasid, kes allhanke korras töö ära teevad.

Restardis on külas Paavo Pauklin, kes just eelkõige Poolast arendajate...