Preview Mode Links will not work in preview mode

Restart. Roonemaa ja Kotka | Geenius Raadio

Apr 15, 2019

Taxify muutus hiljuti Boltiks ning Restardis on külas firma üks asutajaid Markus Villig, kes räägib põhjalikult lahti oma visiooni, kuidas taksofirmast saab transpordifirma.

Saatejuht Henrik Roonemaa uudisteportaalist Geenius.ee.


Apr 8, 2019

Sel nädalal on Restardis külas elupõline häkker Andrus Aaslaid, kellest osad Eesti IT-inimesed ole ilmselt kuulnudki, kuid kes osade jaoks mingit tutvustamist ei vaja.

Tema viimane töö oli Alfred Vassilkovi juures Estelonis tootearendust teha, mille käigus töötasid nad välja täiesti uut tüüpi võimendi,...


Apr 1, 2019

Restardis on külas Levikomi juht Peep Põldsamm, kes eelmisel nädalal oli meedias oma süüdistustega Eestis läbi viidava 5G-konkursi kohta.

Miks Eesti riik tema arvates 5G-konkurssi praegu täitsa valesti teeb ja kuidas see Eesti tulevikku mõjutab?

Saatejuht Henrik Roonemaa uudisteportaalist


Mar 25, 2019

Restardis on külas LHV panga infoturbejuht Tiit Hallas, kellega räägime sellest, kuidas üldse nii magusat sihtmärki nagu üks pank küberturvaliseks teha ning kuidas rünnakud on pigem suunatud panga kasutajate, mitte niivõrd panga enda vastu.

Kas küberturvalisuse alal valitsevates keerulistes tingimustes on...


Mar 18, 2019

Restardis on külas eduka idufirma Monese asutaja Norris Koppel, kes räägib sellest, millise raske tööga ta firma üldse lendu sai ning kui suureks praeguseks asi kasvanud on. Küsime Norriselt ka, mille poolest Monese teistest turul olevatest arvukatest fintechidest erineb ehk kas ja miks peaks oma konto just...